KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163017
nr 1316 3017
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, Barn i skogen. Olja på pannå, 32x40 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 mars 2020
kl 21:00:17
500 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt